UTG Universele Dovetail naar Weaver/Picatinny Cantilever Rail Adapter 14 slots - MNT-DTW145
Verwachte levertijd
4 week(en)
Prijs per stuk
Voorraad : 0
Dit product is niet uit voorraad leverbaar
Heeft u een vraag over dit product?
Stel ons uw vraag
Deze UTG Universele Dovetail naar Picatinny/Weaver Cantilever Rail Adapter bouwt uw dovetail rail om naar een weaver/picatinny rail. Met deze 14 slots MNT-DTW145 adapter heeft u de mogelijkheid om op uw 9-11mm rail, picatinny of weaver ringen en montages te gebruiken. Tevens fungeert hij als een 14mm hoge raiser of verhoger, waardoor u een betere schietpositie zult gaan krijgen. Deze 14,5 mm lange Picatinny top rail met 14 slots zorgt voor flexibele eye relief aanpassing en montage flexibiliteit voor verschillende soorten optiek zoals; richtkijkers, red dots sights, nachtkijkers, lasers, lampen etc. Deze Cantilever Rail Adapter past op 9-11mm luchtbuks, rimfire en shotgun dovetail rails.
Kenmerken UTG Dovetail naar Weaver/Picatinny Cantilever Rail Adapter:
  • Nieuwe generatie Dovetail naar Weaver/Picatinny Cantilever Rail Adapter van UTG
  • 14,5mm Picatinny Top Rail met 14 Slots voor een flexibele oogafstand en montage-mogelijkheden voor vele richtkijkers
  • Past op 9-11mm luchtbuks, rimfire en shotgun dovetail rails
  • Ontworpen om Bidirectional terugslag kracht te weerstaan
  • De montage kan zowel vooruit als achteruit gemonteerd worden en werkt als een Cantilever mount
  • Gemakkelijk erop te schuiven en past zowel op vlakke als afgeronde Dovetail receivers
  • De montagehoogte is 14mm
Torque Specificaties MNT-DTW145-041823
  • 25 inch-pond / in-lbs (3 mm zeskant)
  • 15 inch-pond / in-lbs met stop-pin in het gat,
  • 5 inch-pond / in-lbs zonder gaten voor stop-pins (2,5 mm zeskant)
Video instructie Cantilever Rail Adaptor 14 slots - MNT-DTW145:
Bron: https://youtu.be/Wd3XnUHGpgw
Levering:
Merk: Help Leapers
Type: Help Adapter MNT-DTW145
Geschikt voor: Help Dovetail base rail
Materiaal: Help Aluminum
Montage: Help 1-delig
Op geweer te monteren: Help Ja
Montage hoogte: Help 14mm
Lengte: Help 145 mm
Breedte: Help 21 mm
Hoogte: Help 17 mm